таг: Crush

Играта Candy Crush го одбележи роденденот со спектакл со дронови –...

0
Мегапопуларната игра Candy Crush прослави 10-годишен јубилеј, а по тој повод беше организирано шоу со дронови, кое на некои баш и не им...