таг: aвиокомпанијата

Евакуиран авион на меѓународниот аеродром Кенеди во Њујорк поради чад во...

0
Персоналот за итни случаи синоќа евакуираше авион на aвиокомпанијата „ЏетБлу“ на меѓународниот аеродром Џон Ф....