fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: 34годишната

„Напалена“ наставничка имала секс со ученик пред сопругот, парот му давал...

0
Учителката од Луизијана, 34-годишната Кимберли Велман-Рич, имала сексуални односи со 15-годишниот ученик на размена пред нејзиниот сопруг, 36-годишниот Џефери Рич, пишува ...

Потресно сведоштво на медицинската сестра за смртта на 10-годишното момче од...

0
Даниела Краљевиќ, 34-годишната медицинска сестра во болничката соба во која лежела, цела ноќ го слушала оживувањето на 10-годишното момче, кое за жал...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави