fbpx
10 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: 200“

Џара: Приоритет на следната косовска влада треба да биде борбата против...

0
Новинарката Јета Џара, поканета во „Емисија 200“ на Алсат, вели дека очекувањата на граѓаните на Косово за...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
46 %
4.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави