fbpx

таг: шпекулираше

Господскиот потег на Манчестер Јунајтед го воодушеви Кристијано Роналдо

0
Веќе извесно време се шпекулираше дека Кристијано Роналдо ќе го напушти Јувентус на крајот од оваа сезона. Старата дама денес игра...

Готово е, ѕвездата го напушта Јувентус, дали тоа значи дека Роналдо...

0
Она што се шпекулираше веќе изнесно време, веројатно ќе стане стварност во овој летен преоден рок. Љубовта...

Емина Јаховиќ за нејзиниот поранешен сопруг: „Мустафа не плаќа алиментација повеќе...

0
Долго време се шпекулираше дека познатата пејачка Емина Јаховиќ не е во добри односи со нејзиниот поранешен сопруг Мустафа Сандал, но дури...