таг: четирите

СЗО: Епидемиолошката ситуација во Европа е предупредување за светот

0
Европа во четирите изминати недели и покрај достапноста на вакцините против Ковид-19 бележи раст од 55 проценти на заразени луѓе, соопштија вчера претставници...

Ова се четирите најмоќни хороскопски знаци

0
Ова се четирите најмоќни хороскопски знаци. Овен Овенот е еден од најсилните знаци во зодијакот. Тој е полн со енергија...

Хороскопски парови кои се најмоќни и најстрасни кога се заедно

0
Според астрологијата,  четирите елементи од кои зависат карактеристиките на хороскопските знаци се оган, воздух, вода и земја, а токму тие елементи одредуваат...