fbpx

таг: траат

ВНИМАВАЈТЕ: Ова се штетите од шампоните со поминат рок

0
Шампоните обично траат 18 месеци по отворањето или три години ако не се отворени. Употребата по истекот на рокот може да има опасни...

Сѐ уште се разговара за петтиот пакет економски мерки, ништо не...

0
Се уште траат разговорите со Владата за петтиот антикризен пакет економски мерки, велат од Стопанската комора на...

ОН: Речиси 2,3 милиони луѓе очекуваат помош во Тиграј

0
 Борбите се уште траат во неколку делови на етиопскиот северен регион Тиграј и на речиси 2,3 милиони луѓе или речиси половина од...