таг: „Твениет

Објавен првиот трејлер за „Аватар 2“

0
Студиото „Твениет сенчури“ вчера го објави првиот кус трејлер за долгоочекуваното, осумкратно одложувано продолжение на „Аватар“, со поднаслов „Патот на водата“ (Avatar: The...