fbpx

таг: Таткото

Таткото на Расел Кроу починал во авион: Персоналот се обидувал да...

0
Таткото на австралискиот актер Расел Кроу, Џон Александар Кроу, починал во текот на летот за Кофс Харбор, град во Австралија, каде и...

ВИДЕО: Таткото на Меган Маркл застана во одбрана на кралското семејство

0
Таткото на Меган Маркл, Томас, со кој поранешната војвотка од Сасекс веќе подолго време не е во добри односи, денес ги демантираше...

Трагедија во Бразил: Таткото на Алисон Бекер се удави

0
Таткото на голманот на Ливерпул, Алисон, Хозе Агостињо Бекер трагично го загуби животот во Бразил. ...

Трагедија во домот на реперката Ники Минаж

0
Таткото на славната американска раперка Ники Минаж, Роберт Марај починал во сообраќајна несреќа, откако во него удрило возило додека се шетал низ...

Таткото на Бритни Спирс го изгуби правото над нејзините милиони

0
Таткото на Бритни Спирс го изгуби правото делумно да управува со имотот на оваа пејачка. Џејмс Спирс ги контролираше финансиите и нејзините...

По Брегзит, таткото на Борис Џонсон аплицира за француско државјанство

0
Таткото на британскиот премиер Борис Џонсон денеска изјави дека е во процес на аплицирање за француско државјанство за да ги одржи своите врски...