fbpx

таг: супермутантот

д-р Нико Беќаровски: Новиот сој на Ковид-19, до 1 јануари ќе...

0
По појавата на супермутантот Омикрон кој светот го крена на нозе, д-р Нико Беќаровски смета дека до крајот на годинава, новата варијанта нема...