fbpx

таг: Стоун

Сопругот ја изневерил со 19-годишна, а таа напиша книга за тоа

0
Писателката Габриела Стоун објави видео на „Тик-ток“ во кое објаснува како дошло до нејзината книга „Јади, моли се, #FML“ (Eat, Pray, #FML), поточно – што...

Шерон Стоун: Имав абортус на 18 години, страшно е што сè...

0
Актерката Шерон Стоун раскажа за своето трауматично искуство со абортусот кој го имала на 18 години… Актерката Шерон Стоун...

ВИДЕО+ФОТО | Шерон Стоун неодолива и во седмата деценија од животот:...

0
Иако има 63 години, Шерон Стоун сѐ уште е кралица на сексапилот, а нејзините последни фотографии го потврдуваат тоа. Неодамна...

ВИДЕО | Фановите „лудуваат“ по Круела де Вил: Ја споредуваат со...

0
Ема Стоун, режисерката и главна актерка во „Cruella de Vil“, реагираше на споредбите со „Joker“ и рече дека овие два филма се...

Го одбиле и не сакале да го примат: Шерон Стоун од...

0
Славната холивудска актерка Шерон Стоун, во својата книга „The Beauty of Living Twice“ откри дека во далечната 1995 година од свој џеб...

Шерон Стоун: Дедо ми сексуално ме злоставуваше, а мајка ми не...

0
Шерон Стоун ја напиша книга со мемоари „ The Beauty Of Living Twice“, во која тврди дека нејзината сестра Кели и таа...

ФОТО I Се пофали на Инстаграм: Шерон Стоун ја прими првата...

0
Актерката Шерон Стоун ја прими првата доза од вакцината против ковид… Таа се пофали и со објава на Инстаграм… ...

ФОТО: Покрај актерството, Шерон Стоун има талент и за друга уметност

0
Шерон Стоун е позната низ целиот свет како успешна актерка, а малку е познато дека долго време таа има свое хоби на...

Ема Стоун го очекува своето прво дете со Дејв МекКари

0
Актерката Ема Стоун (31) е бремена и со нејзиниот партнер Дејв МекКери (35) го очекуваат своето прво дете, пишува „Us Weekly“. ...