fbpx

таг: Срцевиот

Кристијан Ериксен тренира со Ајакс

0
Ериксен мораше да го напушти Интер по срцевиот удар што го доживеа на терен на ЕП 2021, бидејќи правилата во Италија не дозволуваат...

„Тивок“ срцев удар: Да легнев да одморам, денес немаше да бидам...

0
Срцевиот удар многумина го замислуваат како болка во градите, отежнато дишење, па дури и вртоглавица, но тоа не е нешто што треба...