таг: самиот

Гевгеличанец бараше пари за лекарства, сега донирал крвна плазма и спасил...

0
Самиот побара помош за да преживее, за да го победи лошиот вирус, сега за помошта враќа безмерно. Гевгеличанецот Перо Рујковски донирал крвна плазма...

СТРАШНО ВИДЕО: Осимхен загуби свест и беше пренесен в болница

0
Во самиот финиш од натрепварот на „Гевис Стадион“ се случија немили сцени, бидејќи најскапото засилување на Наполи...

Сара Полсон ѝ го честиташе 78-от роденден на својата партнерка: Ти...

0
Од самиот почеток на нивната врска, тие беа мета на критики и осудувања. Иако живееме во навидум модерно време, тие беа осудувани...

Жените потврдија: Партнерите ни предизвикуваат поголем стрес отколку децата!

0
Постојаните притисоци создадени од самиот факт дека сте родител можат да остават трага на човекот. Но, една нова студија открива дека жените...