таг: режисерката

ВИДЕО: Ќерката на Шварценегер откри дека била зависник од таблети

0
Режисерката Кристина Шварценегер, најмладата ќерка на актерот и поранешен гувернер на Калифорнија, Арнолд Шварценегер, зборуваше за својата борба со хиперактивноста што ја...

ВИДЕО | Фановите „лудуваат“ по Круела де Вил: Ја споредуваат со...

0
Ема Стоун, режисерката и главна актерка во „Cruella de Vil“, реагираше на споредбите со „Joker“ и рече дека овие два филма се...