fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: пронајден

Познатиот актер пронајден мртов во станот: Ја предвидел смртта, со денови...

0
Рускиот актер Витали Алшански е пронајден мртов во неговиот стан. Актерот почина на 52-годишна возраст. Заслужната уметничка на Русија, Елеонора...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави