таг: проблем

Кирјос се откажа од Австралија Опен, поради повреда

0
Самиот старт на Австралија Опен донесе уште еден проблем за организаторите, откако најдобриот домашен тенисер, Ник Кирјос,...

Овие знаци не знаат да се контролираат и најчесто имаат изливи...

0
НЕКОИ луѓе имаат проблем да ги контролираат своите емоции, па може да имаат испади на лути, особено ако се во врска. Додека некои...

Победа за Барселона, Фенербахче и Реал Мадрид

0
Шпанската Барселона без проблем славеше на домашен терен против Партизан со 79-68 во натпревар од деветтото коло...

Овие хороскопски знаци најмногу одолговлекуваат и оставаат се за последен момент

0
НЕКОИ немаат проблем со точноста, всушност и инсистираат на тоа, но за други доцнењето и промашувањето на роковите се нормален дел од секојдневието....

Романија не го признава Косово, поранешен романски министер: Подобро да загубиме...

0
Фудбалската репрезентација на Романија се соочи со неочекуван проблем, откако Романците беа извлечени во група со селекцијата...

Романија во проблеми поради мечот со Косово

0
Фудбалскиот сојуз на Романија се најде во проблем по ждрепката за квалификациите за Европското првенство во 2024 година, бидејќи фудбалската репрезентација на таа...

Вардар ја декласираше Војводина во СЕХА лигата

0
Вардар немаше проблем да ја совлада Војводина на гости со убедливи 26:16 (11:9) во второто коло од СЕХА лигата, за да се вратат...

Алиловиќ ја прекина пензијата и ќе брани за Хрватска на ЕП

0
Проблемите со повреди и заразените играчи направија проблем во Хрватска, а селекторот Хрвоје Хорват реши да повика нов искусен голман во националниот тим...

ПСЖ итно мора да заработи 100 милиони евра

0
ПСЖ е во големи и сериозни проблеми. Имено не се проблем парите како во Барселона, туку проблем е тоа што мора да заработи...

Оваа маска ќе ве спаси од опаѓањето на косата

0
Доколку имате проблем со опаѓањето на косата тогаш припремете ја оваа маска која навистина ќе ви помогне. Изматете едно јајце и ставете...