fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: прилив

Инвестициите во криптовалути достигнаа 5,6 милијарди долари, двојно повеќе од лани

0
Вкупниот прилив на инвестиции во средства и производи поврзани со криптовалути достигна 5,6 милијарди долари оваа година, значително повеќе отколку...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави