fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: преувеличувајте

Дневен хороскоп за 28 јануари: Ве очекуваат добри вести на професионално...

0
ОВЕН Не преувеличувајте ги работите и не драматизирајте за секоја ситница. За сè постои решение, само треба да се потрудите. Ќе...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави