таг: Претепаното

Трагедија: По брутално претепување од родителите, почина 2-годишно девојче во Хрватска

0
Претепаното девојче од Хрватска кое имаше само 2 ипол години и кое пред неколку дена со тешки повреди на главата и во критична...