fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: прегледано

ВИДЕО | Поправете го патентот на обувките во два потега: Трикот...

0
Видеото е прегледано повеќе од 2 милиони пати… Веројатно секој од нас се нашол во ситуација да фрли...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави