fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: постојаното

Лесно може да се претвори во тивок убиец: Зошто се појавува...

0
Научно е докажано дека постојаното воспаление во организмот може да се претвори во тивок убиец, кој сериозно ќе го наруши здравјето. Се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави