fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Постојаниот

Биткоинот на пат да стане злато на иднината

0
Со оглед на постојаниот раст на вредноста на биткоинот, тој е на пат да стане злато на иднината, велат инвестициските...

Навални сака да привлече внимание, одговорија Русите за обвинувањата за труење...

0
Постојаниот претставник на Русија во Европската унија, Владимир Чизов на денешниот онлајн брифинг како смешни ги  оцени тврдењата на Алексеј Навални дека...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави