fbpx
10 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: посочи

Борбата со ковид кризата ќе продолжи и во 2021

0
Многу од болниците, посочи министерот, ќе добијат опрема каква што досега никогаш немале: ехо апарати, најсовремени дигитални рендген апарати, така што останува здравствениот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
66 %
1.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави