fbpx
17 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Поминаа

Анџелина Џоли со „тајни“ снимки кои ги чувала со години ќе...

0
Поминаа повеќе од четири години откако Бред Пит и Анџелина Џоли се разделија. Поранешниот холивудски пар во моментов се во жестока битка...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави