fbpx
5 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: полицајци

Во протестите во Вашингтон повредени повеќе полицајци

0
Повеќе полицајци се повредени, а најмалку еден е пренесен во болницата, јави Си-Ен-Ен. Дел од американските медиуми јавија дека една жена е...

Полициски час во Франција за новогодишната ноќ, 100.000 полицајци ќе бидат...

0
Франција ќе мобилизира 100.000 полицајци во Париз за да ги растераат забавите за време на новогодишната ноќ и да спроведе полициски...

Плициски час во Франција за новогодишната ноќ, 100 000 полицајци ќе...

0
Франција ќе мобилизира 100.000 полицајци во Париз за да ги растераат забавите за време на новогодишната ноќ и да спроведе полициски...

Протест во Киев: Повредени 40 полицајци

0
Околу 40 полицајци се повредени во судир со учесниците на денешниот протест на претприемачи во Киев, кои се обидоа да постават камп...

На денешниот протест во Киев повредени 40 полицајци

0
Околу 40 полицајци се повредени во судир со учесниците на денешниот протест на претприемачи во Киев, кои се обидоа да постават камп со...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
5 ° C
5 °
5 °
87 %
0.9kmh
75 %
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °
саб
5 °

Последни објави