fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Познатата

ФОТО+ВИДЕО: Ирина Шајк во необично издание на насловната на руски „Вог“

0
Во средата познатата манекенка Ирина Шајк на Инстаграм објави видео од снимањето за руското издание на магазинот „Вог“, на кое носи перика...

Џеј Ло откри која храна никогаш не ја консумира: Таа смета...

0
Познатата светска дива Џенифер Лопез, иако навлезе во шестата деценија, изгледа совршено. На голема радост на многу жени ширум светот, пејачката и...

ФОТО: Се*си Дилета не се крие повеќе

0
Познатата италијанска новинарка Дилета Леота објави фотографија со турскиот актер Чан Јаман, па очигледно е дека не...

Џенифер Анистон ја стави Ана Брнабиќ на листата со најмоќните жени...

0
Познатата актерка една своја објава на Инстаграм им ја посевти на жените кои се на важни позиции во нивните држави… ...

Се породи познатата водителка на „Брза кујна“: Александра роди ќеркичка!

0
Познатата водителка Александра Илиевска која неколку сезони го водеше забавното шоу „Брза кујна“ набрзо по откривањето дека ќе стане мајка се повлече...

Почина Натали Делон: Актерката ја загуби битката со туморот

0
Познатата француска актерка Натали Делон почина денес , во Париз, по долгогодишната и тешка борба со канцерот. Таа почина на 79-годишна возраст....

Мајли Сајрус: Користам секс играчки за дизајн на ентериерот

0
Светски познатата пејачка Мајли Сајрус во неодамнешното интервју откри дека повеќе ја привлекуваат женските тела отколку машките. Имено, славната пејачка призна дека...

ФОТО: Дуа Липа на насловната страна на британскиот „Вог“

0
Дуа Липа, светски познатата пејачка со албанско потекло, вторпат по ред ќе биде на насловната страна на британскиот „Вог“. ...

Генијалниот твит на Грета Тунберг со кој го прослави полнолетството

0
Светски познатата шведска активистка Грета Тунберг во неделата наполни 18 години, а роденденот го одбележа со иронична објава на Твитер. ...

Поради љубовта со Србинот, хрватската актерка беше прогласена за предавничка, ѝ...

0
Познатата актерка Мира Фурлан, беше меѓу најубавите жени на поранешна Југославија и без оглед на сѐ, не сакаше да се откаже од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
56 %
1kmh
0 %
нед
4 °
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °

Последни објави