fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: пожарникари

Од Франција однесени 10.000 тестови во Англија за возачите на камиони

0
Тим француски пожарникари беше испратен денеска во англиското пристаниште Довер со 10.000 тестови за коронавирусот наменети за возачите на камиони кои се заглавени...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави