fbpx
17 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: подолго

„Ме „убија“ во Барселона, а сега Ленглет минува низ истото и...

0
Барселона веќе подолго време е во криза, и тоа многу се чувствува во резултатите. По...

Aspark Owl е во салон, три милиони евра парче

0
Сцената подолго време се одушевува на јапонскиот автомобил Aspark Owl. Изложувањето на ова исклучително возило во салон во Осака го одбележува официјалниот почеток...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
25 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави