fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: подлегнал

Уште една жртва во немирите во Капитол Хил, почина полицаец

0
Полицаецот Брајан Сикник им подлегнал на повредите добиени за време на немирите предизвикани од демонстрантите кои упаднаа во зградата на Капитол...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави