fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: погодена

Торонто останува во карантин најмалку до 8 март

0
Блокадата во Торонто започна на 23 ноември, кога провинцијата беше погодена од вториот бран зараза, сегашните стравувања...

Јелена Јованова – Тресеше како да нема крај и како да...

0
Денес Хрватска беше погодена од низа земјотреси кои нанесоа големи штети во одделни градови и региони. Во најсилниот земјотрес со јачина од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави