fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: пловел

Во Саудиска Арабија експлодира танкер

0
Танкер со нафта, кој пловел под знамето на Сингапур, денеска експлодира пред најголемото пристаниште во Саудиска Арабија, а според првите извештаи, станува збор...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави