fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: писмата

За 113.000 долари, обожавателите ќе можат да ги читаат интимните мисли...

0
Во писмата се содржат незгодни теми како што се разводот на принцезата Дијана со принцот Чарлс, нејзините проблеми со менталното здравје и...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави