fbpx
17 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: партнер

Хороскопски знаци кои повеќе сакаат авантура отколку сериозна врска

0
Едни бараат партнер за цел живот, други скокаат од авантура во авантура. Токму по тоа се одвојуваат овие три знаци кои секогаш...

Бионтек работи со својот партнер Фајзер на зголемување на производството на...

0
Бионтек работи со својот партнер Фајзер на зголемување на производството на нивната вакцина против Ковид-19, соопштија нејзините основачи, предупредувајќи дека ќе има...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави