fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: очекуваме

Папајоану: Очекуваме доследно почитување на Договорот од Преспа

0
Се надеваме и очекуваме долседно почитување на предвиденото во Договорот од Преспа, нешто што е една од...

ВИДЕО: Игор Џамбазов не може „да излезе на крај со една“,...

0
Секогаш од Игор Џамбазов очекуваме некоја нова интересна фотографија, забавно видео или убава порака споделена на неговиот инстаграм – профил ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави