fbpx

таг: очекуваме

Пандемијата ќе заврши годинава, ама само под еден услов, најави шефот...

0
Очекуваме акутната фаза на пандемијата да заврши оваа година, под услов, се разбира, 70 отсто од светското население да биде вакцинирано до средината...

Папајоану: Очекуваме доследно почитување на Договорот од Преспа

0
Се надеваме и очекуваме долседно почитување на предвиденото во Договорот од Преспа, нешто што е една од...

ВИДЕО: Игор Џамбазов не може „да излезе на крај со една“,...

0
Секогаш од Игор Џамбазов очекуваме некоја нова интересна фотографија, забавно видео или убава порака споделена на неговиот инстаграм – профил ...