таг: откри

Утре почнува коридор на помрачување: Кои хороскопски знаци ќе бидат најмногу...

0
Рускиот астролог Јулија Лифанова откри зошто првиот коридор за помрачување во 2023 година ќе биде ужасно тежок за сите хороскопски знаци. Заборавете на...

Македонија од вториот шешир ќе ги чека ривалите за ЕП 2024

0
Европската ракометна федерација (ЕХФ) ги откри шеширите по кои ќе се одвива ждрепката за квалификациите...

(ВИДЕО) Вака изгледа куќата во која НАСА ќе симулира живот на...

0
Четири мали соби, теретана и многу црвен песок – НАСА откри куќа во...

Жена положи возачки испит по 960-ти пат

0
реклама Интернетот повторно ја откри г-ѓа Ча Са-Сун, која не се откажала додека не...

Благоевград, стаклата на македонскиот клуб ги искршиле заедно со сопругите!

0
Бугарската полиција ги откри напаѓачите на македонскиот културен клуб „Никола Вапцаров“ во Благоевград....

По поразот од Емполи, двајца играчи побарале да го напуштат Интер

0
Ова во емисијата „Топ Калчо“, го откри италијанскиот новинар Алфио Мусмара. Новинарот откри дека станува...

Кајли Џенер го откри необичното име на својот едногодишен син

0
Кајли Џенер конечно го откри името на својот син кој наскоро ќе наполни една година. Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија...

На 17 јуни цела Британија ќе го прослави роденденот на најпознатиот...

0
Бакингемската палата откри дека роденденската парада на кралот Чарлс III, позната како Trooping the Colour, ќе се одржи на 17 јуни во центарот...

Емили Ратајковски му купила кукла на својот син за да ги...

0
Емили Ратајковски неодамна откри како на својот едногодишен син му купила кукла бебе за да ги избегне родовите стереотипи. Во својот подкаст...

Бритни Спирс откри од што боледува

0
Бритни Спирс откри дека има неизлечиво оштетување на нервите на десната страна од телото. Оштетувањето на нервите на десната страна...