fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: опасна

Благоја Грујовски: Мајка ми на 82 години помина лесно, но јас...

0
Мит е дека короната е опасна за старите, а младите лесно поминуваат, вели за Фокус пејачот Благоја Грујовски, кој пред десет...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави