fbpx
9 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: околности

Интервју со д-р Васка Дамјановска Митова, психијатар: Ништо не трае вечно,...

0
Актуелните околности со пандемијата претставуваат значаен предизвик за адаптација на секоја индивидуа. Впрочем, истото е и знак за интелигенција – моќ за...

Моментална Температура

Skopje
drizzle
9 ° C
9 °
9 °
66 %
3.6kmh
75 %
пет
8 °
саб
9 °
нед
14 °
пон
13 °
вто
15 °

Последни објави