fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: одбележа

ФОТО | Внуката на Џани Версаче, Алегра: На 11 години наследила...

0
Семејството Версаче го одбележа 20 век, а сето она што го носи популарноста на ова презиме, некогаш се плаќа со тешки животни...

ВИДЕО: Синот на Турам плукна фудбалер, да беше обратно ќе зборувавме...

0
Голем инцидент го одбележа натпреварот помеѓу Борусија Менхенгладбах и Хофенхајм во германската Бундеслига. Во центарот на вниманието се најде синот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави