fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: ОвенЌе

Дневен хороскоп за 25 февруари: Ќе имате вистински баланс за уживање...

0
ОвенЌе имате потреба да заминете што подалеку од дома. Ако живеете со партнер, ќе треба тоа да го објасните: Ако не, ќе имате...

Дневен хороскоп за 24 февруари: Стресот би можел да се одрази...

0
ОвенЌе делува како да сте многу позрели од своите шефови. Ако треба, тактично посоветувајте ги како понатаму. Најдобро ќе се чувствувате ако не...

Дневен хороскоп за 14 февруари: Во љубовта ве очекува исклучително убав...

0
ОвенЌе верувате дека сте на добар пат , но вашите реакции ќе бидат необмислени. Контролирајте се и се ќе биде добро. Денеска...

Дневен хороскоп за 3 февруари: Човечки е да се греши, така...

0
ОвенЌе бидете потресени од чудната планетарна енергија. Всушност, „разнишани“ може да биде благ збор. Најдобро би било да се наоружате и да...

Дневен хороскоп за 25 јануари: Ќе ве мачат сомневања што не...

0
ОВЕНЌе ги спознаете добрите страни на едно пријателство. Од пријателите очекувате премногу, но и се разочаравте. Успешно ќе завршите еден важен разговор или...

Дневен хороскоп за 21 јануари: Ве очекуваат добри вести

0
ОвенЌе се трудите да дојде до промени, но сѐ уште не можете да успеете во тоа. Покажете малку трпение. Се појавуваат нови...

Хороскоп за понеделник, 28 декември: Одличен ден за добивање на нова...

0
ОвенЌе чувствувате немир поради вашата неодлучност, па пробајте да се релаксирате и да си го вратите внатрешниот мир. На работното место ќе...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави