fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: ОвенМора

Дневен хороскоп за 4 јануари: Љубовта за вас е една прекрасна...

0
ОвенМора да престанете да се трудите да се допаднете секому. Во распоред најдете време само за најблиските луѓе, заедно со нив ќе...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави