fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: Ова

Д-р Беќаровски објаснува кога да се прави брз тест

0
И ова лето нема да има одење на годишен одмор, изјави токсикологот д-р Нико Беќаровски во гостувањето во „Студио 10“ на ТВ24. Според...

Германците ја фалат руската вакцина: „Нивните научници имаат искуство, паметно е...

0
“Ова е добра вакцина, веројатно ќе биде одобрена во ЕУ во одреден момент. Руските научници имаат многу...

Бомба од Шведска – Ибрахимовиќ се враќа: Оваа вест се чекаше...

0
Без сомнение, ова ќе одекне низ цела Европа и светот! Златан Ибрахимовиќ (39) ќе се врати...

ФОТО | Одлични фризури за оваа пролет: Стилизирајте ја вашата коса...

0
Стилистите велат дека ова се фризурите кои задолжително треба да ги пробате оваа пролет, а кои воедно и ќе ве подмладат…...

Видео: Ауди кое менува боја во зависност од температурата

0
Ова Ауди е навистина уникатно. „DipYourCar“ одлучи да си поигра со еден Ауди автомобил. Голем е изборот на нијанси со кои може...

Уживајте во нив ова попладне: Кифлички со слатко кои ќе ве...

0
Нека ви биде забавно ова попладне, засукајте ги ракавите и направете ги овие слатки кифлички кои ќе ви ги вратат спомените од...

Каракачанов: Еден бугарски народ од двете страни на границата

0
„Престанете со омразата, ние сме еден народ“. Ова е најновата порака од бугарскиот вицепремиер, Каракачанов до С....

Египет славеше против Русите, Швајцарија го изненади Исланд!

0
Швајцарците (кои на ова Светско првенство беа втора замена после Македонија) во групата „3“ забележаа голема победа остварена над Исланд (20:18). Во...

ВИДЕО: Навивајте за нас! ЗА МАКЕДОНИЈА!!

0
Како и сите подготовки за ова првенство, така и ова мотивациско видео го изработивме со неверојатна брзина но со многу ентузијазам! Им благодариме...

Барса „не успеа“ со Депај, има друг план како да го...

0
Лионел Меси беше разочаран ова лето кога Барселона одлучи да се раздели со Луис Суарез. Уругваецот се пресели во Атлетико Мадрид и...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави