таг: Ова

Голем пролетен хороскоп: Некој чека зголемување, на друг му се смешна...

0
реклама Пролетта е зад аголот. Ова е време кога природата се буди од зима знае...

По поразот од Емполи, двајца играчи побарале да го напуштат Интер

0
Ова во емисијата „Топ Калчо“, го откри италијанскиот новинар Алфио Мусмара. Новинарот откри дека станува...

Ова се најдобрите филмови за 2022 година

0
Ова беше добра година за филм. Секако, судејќи по кината, оваа година беше и година на суперхерои, блокбастери и франшизи, од кои сè...

Ова се најлошите серии за 2022 година

0
ДАЛИ ова беше добра година за серии? Тоа. Дали беше лоша година и за серии? Исто така да. Секоја година е и најдобра...

Заборавете на напишаните диети: Седум важни трикови за слабеење

0
Ова се седум мали трикови за слабеење кои носат големи резултати. Пронајдете поддршка – Без оглед на тоа дали тоа ќе...

Падна Тик Ток

0
Падна Тик Ток. За ова биле алармирани корисници на социјалната мрежа од целиот свет, пишува весникот „Дејли мејл“. Колапсот првпат бил откриен...

(ВИДЕО) Маж во Русија го бркаат по улиците додека се обидува...

0
Ова е моментот кога човек кој се обидува по секоја цена да избегне да влезе...

Видео снимка предизвика народот да го мрази едниот принц: Хари е...

0
Ова видео е доказ за сите разлики меѓу овие двајца браќа Долгоочекуваното обединување на принцовите Вилијам и Хари, како и нивните сопруги...

Денови на жалост во Црна Гора поради убиствата

0
„Го убив вашето семејство“, ова се последните зборови на убиецот во Црна Гора, кој вчера со ловечки карабин уби 11 лица....

ДЕТАЛНА АСТРО ПРОГНОЗА ЗА ЈУЛИ: Летото носи невидени промени на еден...

0
Ова лето ќе биде возбудливо и малку турбулентно, велат ѕвездите. Еве што го чека секој лик поединечно во јули: ОВЕН ...