fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: Обезбедивме

ВИДЕО: Албанија обезбеди 1 милион вакцини против коронавирус, попладнево во Тирана...

0
Обезбедивме милион вакцини, пола милион треба да пристигнат во раредните дена, а денеска во Тирана пристигнуваат 192 илијади дози, објави на својата Фејсбук...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави