fbpx
9 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: обвиткани

Долината на куклите: Единственото место пострашно од Чернобил (ФОТО)

0
Трагедиите обвиткани со мистерии и легенди секогаш изгледаат пострашни од реалните. Таков е случајот и со Островот на куклите, сместен во каналот...

Моментална Температура

Skopje
drizzle
9 ° C
9 °
9 °
66 %
3.6kmh
75 %
пет
8 °
саб
9 °
нед
14 °
пон
13 °
вто
15 °

Последни објави