fbpx

таг: никогаш

Дали Ериксен ќе може повторно да игра фудбал? Познат доктор сурово...

0
Данецот никогаш немал проблеми со срцето во текот на неговата кариера, но овие зборови за неговиот случај се многу јасни и гласни. ...

ФОТО | Манекенка која не се грижи за килограмите и има...

0
Манекенката никогаш не се грижела за тоа како ќе ја  „уловат“ папараците за време на нејзиниот деловен ангажман или на прошетките по...

Постојаниот руски претставник во ООН во Виена: Русија никогаш нема да...

0
Русија никогаш нема да дозволи Иран да добие атомска бомба, изјави постојаниот претставник на Русија во ООН во Виена, Михаил Уљанов. –...

На 16 години го исфрлиле од училиште, живеел во приколка и...

0
Џим никогаш не престанал да верува во себе и да се труди, а награден е и со светска слава и титула за...

Која била мајката на првиот долготраен кармин?

0
Хемичарка, жена која никогаш не се откажувала, а цела козметичка индустрија ја дигнала на нозе. Карминот е најпродаваниот производ на...

Тој не смее да и го спомне ниту името: Крис Џенер...

0
Не, никогаш нема да можете да прочитате ниту збор за Крис Џенер од страна на нејзиниот поранешен љубовник Тод Вотермен. Причината за...

Сергеев: Коронавирусот никогаш нема да исчезне во целост, инфекциите ќе останат...

0
Инфекциите со коронавирусот никогаш нема да исчезнат целосно и ќе останат засекогаш, како што се случи со вирусот на грип, изјави денеска претседателот...

На што сè се спремни глумците за добра улога: Натали Портман...

0
Кои од овие услови никогаш не би ги прифатиле, па макар да станува збор за Оскар и милиони? Мислите дека е лесно...

Внуките на принцезата Дијана за никогаш непрежалената тетка: Никој не знаеше...

0
Внуките близначки на никогаш непрежалената тетка ја отворија својата душа во едно од ретките интервјуа во својот живот, бидејќи досега тие буквално...

ВИДЕО: „Суперкласико“ приреди „гол-шоу“ со два црвени картони!

0
„Суперкласико“ никогаш не разочарува, а овојпат Бока јуниорс и Ривер плата подготвија спектакл со четири гола (2:2) и два црвени картони. ...