fbpx

таг: никогаш

ЖЕНИ ВНИМАВАЈТЕ: Овие 5 работи мажите никогаш нема да ви ги...

0
Имаат тајни кои жените никогаш не би можеле да ги откријат. Составивме листа од 5 работи кои ниту еден маж нема да ви...

Рибите да не донесуваат брзи одлуки, Овенот со преголеми очекувања од...

0
ОВЕН Половина од решението никогаш не може да биде доволно добро за вас. Можно е да имате преголеми очекувања од саканата личност....

Овој пијалак никогаш не го нарачувајте во кафуле – полн е...

0
Овие пијалоци никогаш не треба да се нарачуваат во кафулиња и ресторани. Едно истражување покажало дека напитокот кој сите го нарачуваме крие...

Ладни, потресени или заглавени: Какви бивши се хороскопските знаци?

0
Овенот никогаш не плаче по раскинување, Близнаците генерално немаат поплаки, а Рибите се на врвот на листата на најтажни поранешни партнери. Љубовта...

Дефиниција за несебичност – Меси можеше и до хет-трик, но го...

0
Постигнувањето на голови никогаш не било врвен приоритет во играта на Лео Меси, а аргентинскиот генијалец ја потврди својата несебичност и на дуелот...

Стотици британски деца никогаш не јаделе јаболко во животот

0
Стотици британски деца никогаш не јаделе јаболко во животот, или четвртина од анкетираните, а петтина никогаш не слушнале за банана. Во британската...

Дали Ериксен ќе може повторно да игра фудбал? Познат доктор сурово...

0
Данецот никогаш немал проблеми со срцето во текот на неговата кариера, но овие зборови за неговиот случај се многу јасни и гласни. ...

ФОТО | Манекенка која не се грижи за килограмите и има...

0
Манекенката никогаш не се грижела за тоа како ќе ја  „уловат“ папараците за време на нејзиниот деловен ангажман или на прошетките по...

Постојаниот руски претставник во ООН во Виена: Русија никогаш нема да...

0
Русија никогаш нема да дозволи Иран да добие атомска бомба, изјави постојаниот претставник на Русија во ООН во Виена, Михаил Уљанов. –...

На 16 години го исфрлиле од училиште, живеел во приколка и...

0
Џим никогаш не престанал да верува во себе и да се труди, а награден е и со светска слава и титула за...