таг: неодамнешните

Експертите предупредуваат: „Кафето кое го купуваме наскоро ќе има се полош...

0
По неодамнешните најави дека наскоро може да останеме без омилениот пијалок, едно ново истражување сугерира дека дури и пред тоа да се случи,...