таг: незамисливо

Легендата на Баерн Минхен по 22 години ќе замине на „печалба“...

0
Тоа што до неодамна беше сметано за незамисливо, најверојатно ќе се случи следното лето, а тоа е заминувањето на Томас Милер од таборот...

Зошто во жешките денови не треба да се туширате со ладна...

0
Речиси е незамисливо да се започне или заврши еден ден без туш. Кога сонцето е жешко и топлината си го прави своето, еден...