таг: најтешко

Не го дочека лекот: Почина првиот пациент со цистична фиброза кому...

0
Денеска почина најтешко болниот пациент од цистична фиброза во земјава, Благојче Илиевски. Веста ја потврдија и од Асоцијацијата за цистична фиброза. ...

Не го дочека лекот: Почина првиот пациент со цистична фиброза

0
Денеска почина најтешко болниот пациент од цистична фиброза во земјава, Благојче Илиевски. Веста ја потврдија и од Асоцијацијата за цистична фиброза. ...

ВИДЕО: Уникатни велигденски јајца – со ниту една купена боја нема...

0
Тиркизната боја е најтешко да се добие, а доколку сте ги пробале сите начини за бојадисување јајца во оваа нијанса, но не сте...