fbpx

таг: наводно

„Годинава тоа нема да го правиме“: Кралот Чарлс стави крај на...

0
КРАЛСКОТО семејство наводно се соочува со голема промена во распоредот за овогодинешниот Божиќ, а главната причина е доаѓањето на кралот Чарлс на власт....

Мистериозен авион се појави на Google Maps – воздухопловните сили тврдат:...

0
Наводно на Google Maps во Австралија се појавил преглед на патнички авион, а никој не е сигурен како стигнал таму. Патничкиот авион,...

Одборот на Твитер се состанал со Маск за да разговараат за...

0
Одборот на Твитер, наводно, се сретнал со Илон Маск во текот на викендот за да ја истражи неговата понуда за преземање од 43...

Германец се вакцинирал 90 пати, ги продавал ковид-сертификатите

0
60-годишен Германец, наводно, бил вакциниран против коронавирус 90 пати за да продава фалсификувани сертификати за вакцинација против Ковид со вистински сериски броеви на...

Украинските служби си убија еден од преговарачите со Русија

0
Украински преговарач е убиен од Украинската служба за безбедност, откако наводно ја предал земјата комуницирајќи со Русија. Денис Киреев, член на...

Влаховиќ не ја „преферира“ Англија, одбил 100 милиони, добри вести за...

0
Њукасл понудил 100 милиони за Душан Влаховиќ, но Србинот наводно се изјаснил дека не сака во Англија, барем не во овој клуб. ...

Артета го враќа Вајналдум во Премиерлигата?

0
ПСЖ наводно е отворен за понуди за Холанѓанецот, а тој котира мошне високо на листата на желби кај Артета, за што наводно од...

Делгација на ЕУ испитува користење на шпионски софтвер во Унгарија

0
Недостатокот на одговори од страна на унгарската влада за наводно шпионирање новинари, политичари и бизнисмени ги покрена прашањата пред комисијата за...

ВИДЕО: Анти-секс креветите на Олимписките игри не функционираат

0
Наводно во Олимпиското село во Токио, со цел да се намали ширењето на коронавирусот, биле направени и поставени анти-секс кревети во собите на...

АС: Роналдо започна преговори со ПСЖ

0
Кристијано Роналдо наводно започнал преговори за преселба во ПСЖ. Според угледниот шпански весник АС, управата на ПСЖ контактирала со менаџерот на Роналдо,...