таг: Мистериозен

НАСА истражува „мистериозен објект“ кој удрил во дом на Флорида и...

0
Мистериозен објект кој падна врз куќа во Флорида во март предизвика загриженост, а НАСА сега ги истражува околностите на инцидентот поврзани со непознатиот...